Головна > Про виставку > Каталог 2016 > Участник выставки

Участник выставки


ЕКОТЕРМОІНЖИНІРИНГ, ТОВ
ECOTHERMOENGINEERING, Ltd.

Адреса вул. Алчевських, 15, Харків, 61002, Україна
Тел. (57) 754-5949
Факс (57) 754-5950
E-mail
Інтернет www.ecothermo.com.ua
Стенд D006


Представництво:
ТОВ "ЕКОТЕРМОІНЖИНІРИНГ", Київ, вул. Г. Тимофєєвої, 13, тел. (44) 569-3751, officeecothermo.com.ua
ТОВ "ЕКОТЕРМОІНЖИНІРИНГ" є провідною компанією з упровадження енергоефективних проектів та рішень в системах опалення, вентиляції, кондиціонування, гарячого водопостачання та утилізації тепла. Компанія вирішує завдання щодо зниження енергоспоживання і використання вторинних та поновлюваних джерел енергії.
Наша компанія надає наступні види послуг:
• Енергоаудит. Дослідження об'єктів. Головне завдання такого дослідження — знайти шляхи та варіанти зниження споживання енергоресурсів.
• Проектування інженерних систем. Авторський нагляд. Залежно від об'єкта, завдань і низки факторів, фахівці ТОВ "ЕКОТЕРМОІНЖИНІРИНГ" виконують проекти стадій "П", "РД" або одностадійне проектування "РП". При реалізації проекту фахівці ТОВ "ЕКОТЕРМОІНЖИНІРИНГ" обов'язково беруть участь в авторському нагляді. Це дозволяє уникнути питань про відповідальність за надійність і правильну роботу систем.
• Поставка та монтаж обладнання. Спеціалісти ТОВ "ЕКОТЕРМОІНЖИНІРИНГ" постійно стежать за новими технологіями, рішеннями і системами по всьому світу. Розуміючи особливості і проблеми ринку країн СНД, співробітники проводять вибір обладнання, яке дозволить поліпшити якість кліматичних умов і скоротити споживання енергоносіїв. З низки технологій "ЕКОТЕРМОІНЖИНІРИНГ" є ексклюзивним постачальником у країнах СНД.
• Реалізація інженерних систем під ключ. Оскільки ТОВ "ЕКОТЕРМОІНЖИНІРИНГ" створює комплексні рішення усіх кліматичних та інженерних систем будівель, компанія бере участь у створенні об'єкта з моменту розробки концепції до моменту введення в експлуатацію і його сервісного обслуговування.


Продукція фірм:
Види діяльності: