Головна > Новости

Новости


20 січня відбудеться урочисте відкриття першого в Україні Аудиторіуму «Клімат Еко-Енергія Україна»

20 січня о 12.00 у Національному еколого-натуралістичного центрі учнівської молоді МОН України відбудеться урочисте відкриття першого в Україні інформаційно-освітнього проекту «Аудиторіум “Клімат Еко-Енергія Україна”», покликаного популяризувати енергоефективні та енергозбережні технології, дбайливе ставлення до енергетичних ресурсів та екології. Аудиторіум є спільним проектом Міністерства освіти і науки України та Київського енергетичного Агентства за підтримки Чеської євразійської торговельно-промислової палати. Партнером виступає виставка «Незалежна теплоенергетика».

Аудиторіум об’єднує виставку, зону діючого обладнання и учбову зону. Основна експозиція презентує сучасне енергетичне обладнання та системи, що дозволяють оптимізувати енергоспоживання та демонструють економічний ефект за допомогою приладів контролю. Частина демонстраційного майданчика Аудиторіуму стане експозицією винаходів і технологій, які розробляють вітчизняні ВНЗ та НДІ. У другій зоні відвідувачів очікує «захоплююча екскурсія» до діючої системи електро-, тепло- та холодозабезпечення. В учбовій частині проходитимуть тренінги, семінари, майстер-класи від досвідчених науковців та практиків, міжнародних галузевих експертів.

Розташований Аудиторіум на території Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України і являє собою «пасивний дім», або «дім з позитивним енергобалансом», при реконструкції якого застосовано найкращі технології енергозбереження та обладнання.

У рамках урочистого відкриття Аудиторіуму, що відбудеться 20 січня, буде проведено презентацію виставкового майданчика Аудиторіуму з ознайомленням із сучасними енергоефективними й енергозбережними технологіями та презентація навчальних програм з енергоефективності для системи освіти в Україні.

Реєстрація щодо участі — за телефоном (073) 418-2179, [email protected] Адреса: Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України.

19.01.2016