Головна > Новости

Новости


«Клуб мерів» збирає мерів обговорити умови та перспективи впровадження енергоефективних технологій у містах України

Всеукраїнська громадська організація «Клуб мерів» проводить 2-3 березня 2016 року у Києві дводенний навчально-практичний семінар «Енергозбереження та енергоефективність: умови та перспективи впровадження новітніх технологій в сучасному місті» для мерів міст.

Зокрема, планується висвітлити наступні питання:
• законодавчі ініціативи в сфері енергозбереження;
• енергоменеджмент в бюджетній сфері;
• енергоаудит та підготовка муніципальних програм з енергозбереження;
• відновлювана енергетика;
• упровадження заходів з енергоефективності на підприємствах тепло- та водопостачання;
• шляхи заміщення природного газу альтернативними видами палива в Україні;
• альтернативні види палива та обладнання для його виробництва;
• інші питання.

У семінарі візьмуть участь представники міністерств, відомств та науково-дослідних закладів, спеціалісти провідних українських та закордонних фірм у галузі енергозбереження, міжнародних та інвестиційних фондів.

Учасникам заходу буде надано можливість не тільки заслухати доповіді виступаючих, а й отримати індивідуальні консультації провідних експертів з питань проведення первинного енергетичного обстеження, підготовки планів та програм з енергозбереження, виконання проектів з утеплення будинків, здійснення повірки лічильників тощо.

Під час семінару планується проведення виставки технологій та обладнання вітчизняних підприємств, відомих закордонних компаній, а також відвідування соціальних об’єктів м. Києва, на яких упроваджено енергозберігаючі та енергоефективні заходи.

Семінар сприятиме налагодженню ділових контактів із чисельною цільовою аудиторією провідних фахівців в галузі енергозбереження та енергоефективності, вирішенню багатьох питань щодо проведення організаційних заходів на місцевому рівні з даної тематики.

З питань участі звертайтесь до куратора громадської організації «Клуб мерів»:
ЯСНАЯ ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА,
тел. (097)509-13-43, (099)254-56-46
[email protected]


16.02.2016