Головна > Новости

Новости


Сформовано програму виставки-форуму «Незалежна теплоенергетика 2016»

Сформовано програму третьої національної спеціалізованої виставки-форуму «Незалежна теплоенергетика 2016», що проходитиме цього року 19 – 21 квітня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

19 квітня відбудеться Муніципальний енергетичний форум, на який цього року винесено обговорення муніципальних стратегій та енергетичних планів міст, залучення населення до створення та реалізації енергоефективної стратегії міста, фінансування енергоефективних проектів, енергетичний аудит та менеджмент. На форумі виступатимуть представники Держенергоефективності України, USAID МЕР, проектів GIZ «Енергоефективність у громадах», НЕФКО, Асоціації міст України, Асоціації «Енергоефективні міста України», Клуб мерів, Асоціації енергоефективності та енергозбереження, Асоціації енергоаудиторів, «Ощадбанку», «Укргазбанку», ГО «Муніципальна енергія».

20 квітня, у другий день роботи виставки «Незалежна теплоенергетика», відбудуться конференції «Заміщення природного газу: рішення для муніципальних та комерційних об`єктів», співорганізатором якої виступає Біоенергетична асоціація України, та «Теплові насоси: рішення для українських реалій», спільний проект Національна Асоціація України з теплових насосів та компанії «Євроіндекс».

21 квітня Асоціація інженерів-енергетиків України проведе форум «Енергоефективні технології та проекти», що акумулює найкращі практики з національного та міжнародного досвіду для муніципального та комерційного секторів. У центрі уваги — стратегії розвитку, норми та закони, економічні можливості та стимули, інфраструктурні смарт-рішення, технології, тепло- та холодозабезпечення, освітлення, фото- та вітроенергетика, накопичувачі енергії, системи керування тощо.

Також 21 квітня постачальників та виробників відповідного обладнання і технологій, фінансові установи з кредитування, галузеві асоціації збере конференція «Термомодернізація будівель — шлях до скорочення споживання природного газу». На порядок денний цього року винесено економіку та механізми фінансування, сучасні технології та матеріали термоізоляції.

Детально дізнатися про всі заходи виставки «Незалежна теплоенергетика 2016», ознайомитись з умовами участі та замовити запрошення можливо на виставковому сайті www.t-energy.com.ua.

01.03.2016