Головна > Новости

Новости


Виставку «Незалежна теплоенергетика» відкриє Муніципальний Енергетичний Форум

19 квітня в рамках ділової програми виставки «Незалежна теплоенергетика 2016» відбудеться Муніципальний Енергетичний Форум. На заході обговорюватимуться енергетичні стратегії міст, енергоаудит та менеджмент, фінансування проектів з енергоефективності, законодавчі механізми стимулювання.

Форум об’єднає три секції — «Енергоефективні стратегії міст», «Енергетичний аудит та менеджмент» і «Фінансування енергоефективних проектів». З доповідями виступатимуть представники Держенергоефективності, проектів GIZ в Україні «Енергоефективність у громадах, USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО, Клубу мерів, Асоціації «Енергоефективні міста України», Асоціації аудиторів, КиївЕнерго, УкрТеплоЕнерго.

Голови ОСББ ділитимуться успішним досвідом залучення населення до участі у Програмі державної та муніципальної допомоги комплексної термомодернізації житлових будинків. Доклади представників АТ «Ощадбанк», ПАТ «КБ «Глобус», АБ «Укргазбанк» присвячено умовам фінансування в рамках Державної програми енергоефективності та енергозбереження.

Ознайомитись з докладною програмою форуму, а також замовити безкоштовне запрошення можна за посиланням https://www.t-energy.com.ua/index.php?pid=86&programid=2293.

06.04.2016