Головна > Новости

Новости


Muovitech презентує на виставці ґрунтовий колектор «Muovitech AB» (Швеція)

З 19 по 21 квітня на стенді компанії Muovitech фахівці зможуть ознайомитись з новітнім теплогенеруючим обладнанням від шведської компанії «Muovitech AB» (muovitech.com.ua).


Україна має значні ресурси геотермальної енергії. Використовувати геотермальну енергію для обігріву, водопостачання та кондиціонування повітря будівель в Україні почали давно. Особливі успіхи показала яскрава і цікава модернізація ґрунтового колектора шведської компанії «Muovitech AB». Передача тепла всередині зонду заснована на принципах турбулентного потоку, яку забезпечує спіральна нарізка на внутрішній частині труби. Це дозволяє рівномірно переносити тепло всередині рідини шляхом інтенсивного змішування всієї товщі потоку.

Практика застосування геотермального контуру в Україні підтверджує унікальність шведського обладнання Muovitech. З 2009 року на території України реалізовано безліч різних об`єктів із застосуванням турбулентного колектора. Враховуючи структуру і обводненість ґрунту, використання зондів дозволило збільшити тепловіддачу ґрунту на 10-15%, в порівнянні зі звичайними ґрунтовими зондами, що в свою чергу призвело до більш ефективної роботи теплових насосів, а отже - систем опалення в цілому.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з обладнанням Muovitech на нашому стенді № 102!

15.04.2016