Головна > Новости

Новости


Під гаслом «Тепло без газу» сьогодні, 19 квітня, відкрилась виставка «Незалежна теплоенергетика 2016»

19 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулось відкриття третьої національної спеціалізованої виставки-форуму «Незалежна теплоенергетика 2016», організатором якої виступає компанія «Євроіндекс». Офіційний спонсор виставки — компанія «Арденз Україна». Партнером події виступає проект GIZ «Енергоефективність у громадах» (Німеччина). Захід проходить за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

У експозиції виставки «Незалежна теплоенергетика 2016» 73 компанії демонструють інноваційні розробки у галузі теплогенерації на альтернативних джерелах енергії: твердопаливні котли, теплові насоси, геліосистеми, тверде біопаливо і обладнання для його виробництва, а також технології та матеріали для термомодернізації будівель. Серед учасників — провідні гравці ринку: «Арденз», «Він-Пелета», «Волинь-Кальвіс», «Гейзер», «Євротерм», «МАГНУМС», «Політехник», «Р-Енерджи», «ТЕМЦ-Альянс», «ХЕММЕЛЬ-Україна» та інші. Напрямок фінансування енергоефективних проектів представляють на виставці «Незалежна теплоенергетика 2016» три банки — ПАТ «КБ «Глобус», АТ «Ощадбанк», АБ «УКРГАЗБАНК».

Цього року понад 50% учасників виставки складають вітчизняні виробники обладнання. Сьогодні на перший план поступово виходить співпраця саме з українськими компаніями, адже вони гнучкі, лояльні та оперативні у прийнятті рішень, більш незалежні від коливань на валютному ринку, їхні бізнес-процеси збудовані з урахуванням українських реалій — отже, максимально стійкі.

Вперше цього року на виставці «Незалежна теплоенергетика» працюватиме Експертний центр з теплових насосів, організований Національною асоціацією України з теплових насосів. Усі охочі зможуть отримати консультації від провідних фахівців з проектування та упровадження теплонасосних технологій, виробників теплових насосів.

Невід`ємною частиною «Незалежної теплоенергетики» є галузевий форум за участю міжнародних експертів, представників державних установ, фінансистів, мерів, фахівців, експертів з упровадження енергозбережних проектів.

19 квітня відбудеться Муніципальний енергетичний форум, на який винесено обговорення муніципальних стратегій та енергетичних планів міст, успішний досвід запровадження енергоефективних проектів у громадах, фінансування енергоефективних проектів, енергетичний аудит та менеджмент. На форумі виступатимуть представники Держенергоефективності України, USAID МЕР, проектів GIZ «Енергоефективність у громадах», НЕФКО, Асоціації «Енергоефективні міста України», Асоціації енергоефективності та енергозбереження, Асоціації енергоаудиторів, «Ощадбанку», «Укргазбанку», ГО «Муніципальна енергія».

20 квітня, у другий день роботи виставки «Незалежна теплоенергетика», відбудуться конференції «Заміщення природного газу: рішення для муніципальних та комерційних об`єктів», співорганізатором якої виступає Біоенергетична асоціація України, та «Підвищення ефективності теплоенергетики на основі використання теплових насосів», спільний проект Національної Асоціації України з теплових насосів та компанії «Євроіндекс».

21 квітня Асоціація інженерів-енергетиків України проведе форум «Енергоефективні технології та проекти», що акумулює найкращі практики з національного та міжнародного досвіду для муніципального та комерційного секторів. У центрі уваги — стратегії розвитку, норми та закони, економічні можливості та стимули, інфраструктурні смарт-рішення, технології, тепло- та холодозабезпечення, освітлення, фото- та вітроенергетика, накопичувачі енергії, системи керування тощо.

Також 21 квітня постачальників та виробників відповідного обладнання і технологій, фінансові установи з кредитування, галузеві асоціації збере конференція «Термомодернізація будівель — шлях до скорочення споживання природного газу». На порядок денний цього року винесено економіку та механізми фінансування, сучасні технології та матеріали термоізоляції.

Найповнішу інформацію про заходи виставки ви завжди отримаєте на сайті www.t-energy.com.ua та на сторінці у Facebook www.facebook.com/Euroindex. Контакт: Марина Клішина, PR-менеджер, e-mail: [email protected], тел.: (67) 509-7016.

19.04.2016